Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gamid-Games Twoja Siec Serwerow Minecraft ! [2SERWERY] Jail/Skyblock Nowy HolyServ [Dedyk] [24/7][Super Serwer][0 LAGOW !][BEZ BUGOW][SERWEROWE TS3]


Gość Oteq

Gamid-Games  

50 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy twoim zdaniem siec serwerów gamid-games jest dobrym pomys?em ???


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

! Gamid-Games !

strona : xxx

forum : xxx

 

 

 

Witam Szukałeś serwera na dłuższy czas? , a może znudziły Ci się dotychczasowe

serwery ? Mam dla Ciebie super ofertę dwa serwery Minecraft jak na razie ! Zamierzamy nie tylko mieć serwery pod Minecraft ; ) z czasem planujemy do innych Gier ! Przykład Metin 2 ! Czy nawet World of Warcraft !!! Proszę Cie przeczytaj cały temat a następnie zastanów się nad tymi serwerami ; ) My (Gamid-Games) mamy pewny sponsoring i 2 maszyny mam na myśli VPS i Dedyka Parametry Poniżej i wszelkie informacje

 

 

! ADMINISTRACJA SERWERA GAMID !

GADU GADU GAMID GAMES

GG~443393038~GG

Sponsor ~ Hunterss

Kontakt GG 816578

Właściciel ~ Dhel

Kontakt GG XXXXXXXX

Administratorzy

- Silver kontakt GG

- Tumiz kontakt GG

 

Moderatorzy

- Cemarri

- Pinecha08

 

FAQ

Q:Czy potrzebujecie administracji na serwer ?

A:Nie nie potrzebujemy

Q:Czy zasponsorujecie mnie albo ja was?

A:NIE!

Q:Czy planujecie mieć inne serwery niz tylko

Minecraft ?

A:Tak zamierzamy mieć

 

POSZUKUJEMY

~ Grafika do strony !

~Webmastera (HTML,CSS,PHP)

 

PARAMETRY

&Dedyka&

CPU : Amd Phenom II X6 3.20 Ghz!

Ram : 16 Gb !

Zasilacz : Be Quiet 1100 W

Płyta Głowna : AsRock 970 Extreme

Dysk Twardy : Samsung 1 Gb HDD

Karta Sieciowa : GIGAETHERNET

Net 100mb/s

Jeśli ktoś chciałby więcej informacji niech pisze na PW

&Vps&

Cpu - 3 Core 3,1Gh

Ram - 4096

Dysk 20 GB

 

Net 5mb/s

 

SERWERY MINECRAFT

 

*JAIL 24/7 50 SLOTOW*

91.234.217.207:1

 

POTWORY OFF

WHITELISTA OFF

PVP ON

 

Informacje na Temat Serwera

 

Myślałeś kiedyś jak to być więźniem ? Chciałbyś zobaczyć jak to jest poczuć się tym gorszym charakterem? Na tym serwerze możesz zobaczyć !!! Pracuj Bij się trenuj ! i zostań najgorszym oprychem Gamid'u Wejdź i sprawdź

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY O GODZ 17:00

 

*Skyblock Beta ! 24/7 20 Slotow ! 0 lagow !*

91.234.217.207:2

POTWORY ON

WHITELISTA OFF

PVP ON

 

Informacje na Temat Serwera

 

Jak to by było gdybyś sam mieszkał na malej wysepce polegając na sobie albo na koledze?

Tutaj możesz zobaczyć ze "samemu" nie jest takie fajne jak się wydaje !

Musisz przetrwać na malej wysepce bez nikogo ; )

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SERWER

SERWEROWY TS3

91.234.217.207

 

INNE GRY ?

WKRÓTCE !

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasz Hosting ?

www.jee.pl

Serwery ustawione pod wydajność

POLECAM

Opublikowano

:[ Szkoda że trzeba czekać na jaila i jedno pytanie co do niego czy bedzie reset kont czy tylko konserwacja ? :]

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

nikt z was nie mogl nic zrobic wybaczcie : ( reset calego serwera pluginy/mapa ; ) wszystko bedzie dopracowane tym razem ! ; )

Opublikowano

@2up.

Wszystko od nowa ale każdy otrzyma mały upominek za tak niecierpliwe czekanie;)

Osoby które miały VIP nadal będą miały VIP + itemy VIP.

Opublikowano

NIE POLECAM SERWERA, PLUGIN SKYBLOCK DZIAŁA TYLKO W 10%, NIE MOZNADODAĆ NIKOGO DO WYSPY O ERROR, TAK SAMO Z TP SIE DO KOLEGI + BANK WYPLACA 1$ ZA GODZINE A 1 SZTABKA ZELAZA KOSZTUJE 1600$

32028632520718219582.png

Opublikowano

nie 1 sztabkę tylko 8

i zmieniłem ze teraz się dostaje 3$ a jeśli myślisz ze będziesz dostawac 5000 za minutę to się mylisz.

Tak samo z wyspami naprawiłem bo się cuby nie tworzyły a teraz się tworzą normalnie i można dodawać innych do wyspy.

Opublikowano

Kto glosowal na glupi pomysl? ; Warmexx Dlaczego? bo wylecial ehh szkoda slow na ciebie dzieciaku

 

@Up ikne Sluchaj podziekuj Warmexowi i arofazowi ; ) i jukoo

Opublikowano

Szkoda że bede w domu dopiero 1 wrzesnia.

A i pytanko. Czy bedzie wiecej stref? Bo było by fajniej moim zdaniem.

Opublikowano

Przepraszam moze wiedziec dlaczego mam jeszcze bana a tak wgl w zapowiedzi pisze ze start jaila jest jutro o 17. :s

 

Nick: Ryu

 

Powod: Admin ma zawsze racje!

Opublikowano

Up dlaczego nie mozesz wejsc?

2up tak ze tak powiem .. spierdolil nam sie minreset poraz kolejny az szlak juz trafia nas ;/

Moim zdaniem serwer teraz jest o wiele lepszy tylko trzeba troszke poprawiac ; ) Pozdrawiam Hunterss.

Opublikowano

Przepraszam czy moge wiedziec kiedy dostane unbana?

 

Nick: Ryu

 

Powod: Admin ma zawsze racje.

 

Historia: Weszlem na serwer oczywiscie crash (tak wiem) potem jak juz 2 raz chcialem wejsc pisalo Admin ma zawsze racje. moze wiecie o co chodzi? bana dostalem w czasie kiedy rozwalali serwer nie wiem dokladnie jak on wyglada wiec /;

 

 

//edit

 

Dalej mam bana /;

Opublikowano

Hunterss wyjechałem na kilka dni do slowacji i wzialem tylko kome. I sie pytam czy dodaliscie np. wiecej stref czy cos?

Opublikowano

Grałam sporo , a więc komentuje . [ Proszę się nie czepiać do mojej , opinii . moja opinia moja sprawa ; p ]

Moim zdaniem , to jest trochę głupi serwer, i możliwe, że nie wypali jestem na Nie . jak tam ktoś u góry powiedział.

SkyBlock wgl. nie jest dokończony ,a na serwerze Jail , jak ktoś poprosi o reset , czegoś.. bo każdy jak kopie to szybko schodzi .

To Admini maja to za przeproszeniem w dupie , iż ktoś prosi o pomoc .

Moim zdaniem Nie .

To tyle z tej strony .

Pozdrawiam . PePe

gangnamstylen.jpg

Opublikowano

Wy nie olewacie graczy (hhahhahaha)

3 dni czekam na unbana a caly czas nie mam jak pisalem to kur odpowiedz dopiero jutro bylo co to ma byc/

caly czas czekam na unbana..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...